Strona główna Kategorie
Gorzów Wlkp. - Dzisiaj Gorzów Wlkp.- Historia Zielona Góra - Dzisiaj Zielona Góra - Historia Lubuska Fauna i Flora Ziemia lubuska ... Fotografie z Polski
Nawigacja galerii
Albumy użytkowników Nowe zdjęcia Najlepsze zdjęcia Zdjęcie miesi±ca Wszystkie zdjęcia Wszystkie komentarze Google foto mapa Mapa użytkowników Statystyka Szukaj ------------------------ Rejestracja Zapomniałem hasło Kontakt FAQ
Rejestracja Kontakt Impressum

Użytkownik: Hasło: Zalogować automatycznie?
Jeste¶ tutaj: Strona główna - Rejestracja

Lubuska Grupa Fotograficzna | Otwarta lubuska galeria fotografii | Fotografika |

Interesuj±ce prace wspaniałych fotografów ... doł±cz do nas !

Statystyka pokaż
Warunki rejestracji:
Lubuska Grupa Fotograficzna | Otwarta lubuska galeria fotografii | Fotografika |
 1. Wła¶cicielem galerii PL jest serwis fotograficzny fotoan.com (patrz Impressum), wła¶cicielami zdjęć i opinii wyrażanych w galerii s± ich autorzy. Każdy użytkownik może, wystawiać opinie i oceny.
 2. Każdy zarejestrowany użytkownik może dodawać zdjęcia.
 3. Użytkownik może zamieszczać jedynie zdjęcia do których posiada prawa autorskie.
 4. Dodane zdjęcia oraz opinie s± moderowane przez administratora (moderatora) galerii.
 5. Galeria PL nie ponosi odpowiedzialno¶ci za szeroko pojęte wady prawne zamieszczonych zdjęć w tym także za obci±żanie zdjęć prawami osób trzecich, oraz za tre¶ć zamieszczanych opinii. Administrator (moderator) galerii PL postara się wyja¶nić wszelkie spory i zastrzega sobie prawo do usunięcia fotografii, co do których istniej± uzasadnione podejrzenia, że zamieszczone zostały z naruszeniem obowi±zuj±cego prawa.
 6. Wysłanie zdjęcia do galerii PL jest równoznaczne ze zgod± autora na zamieszczenie jego zdjęcia w serwisie jak również w materiałach informacyjnych promuj±cych galerię Nowo¶ci. Zdjęcie pozostaje własno¶ci± autora i zachowuje on wszelkie prawa maj±tkowe do przesłanego zdjęcia.
 7. Zabronione jest zamieszczanie zdjęć i opinii sprzecznych z prawem oraz sprzecznych z zasadami współżycia społecznego. Administrator (moderator) zastrzega sobie prawo usunięcia takich zdjęć i opinii, jak również zablokowania konta autora.
 8. Użytkownicy maj± prawo oceniać oraz wystawiać opinie zdjęcia innych użtykowników galerii PL
 9. Skala ocen wynosi od 0 (minimalna) do 10 (maksymalna). Oceny s± wy¶wietlane jako ¶rednia ilo¶ci oddanych głosów.
 10. O tym czy tre¶ć danego zdjęcia, opinii lub oceny narusza powyższe zakazy decyduje bezpo¶rednio administrator (moderator) galerii PL
 11. Rejestracja użytkowników ma na celu zapewnienie bezpieczeństwa i funkcjonalno¶ci serwisu. Administrator (moderator) serwisu zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w serwisie oraz do swobodnej interpretacji postanowień regulaminu. Inne nie uwzględnione tutaj kwestie leż± w gestii administratora (moderatora) galerii PL.

Jeżeli masz pytanie lub sugestie dotycz±ce galerii PL skontaktuj się z administratorem (moderatorem) galerii. Formularz kontaktowy.

 

# Potrzebujesz projekt planu remediacji lub rekultywacji terenu, gleb i wód? Firma Prote pomożę ci w jego przygotowaniu i wykonaniu.
zajdzyj Serwis komputerowy ursus naprawimy wszystko
zapraszamy na bezpłatną wycenę serwis laptopów ursus tylko u nas darmowa wycena
ciechocinek sale konferencyjne
wolny apartament na nocleg i spanie wolne apartamenty Dziwnów last minute apartament nad morzem #
Skala szaroci